NAŠE SLUŽBY

 Profesionálně vyčistíme a vydezinfikujeme např. váš automobil, jiné dopravní prostředky, stroje a zařízení v průmyslu, potravinářství, pekárnách a další. Pro firmy provedeme prezentaci zdarma.

Čištění suchou párou
– čištění a dezinfekce –

AUTOMOBILY

Vyčistíme karoserii i interiér osobních automobilů. Oživíme kožené, plastové i gumové díly. Po vyčištění jsou sedadla ihned suchá.  Čistíme a dezinfinkujeme ventilace a klimatizace. Odstraníme asfaltové skvrny, reklamní polepy, zápachy, viry i plísně. Navíc vašeho miláčka navoskujeme a provedeme údržbu a drobné opravy na místě.

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Dokážeme rovněž profesionálně vyčistit dodávky, sanitní vozy, kamiony, autobusy, vlakové soupravy a kokpity letadel. Po vyčištění jsou sedadla ihned suchá. Naši velkou předností není jen vyčištění, ale zároveň i vydezinfikování dopravního prostředku. Nabízíme individuální výhodné nabídky pro firemní společnosti, šité na klíč.

DOMÁCNOSTI A VEŘEJNÉ PROSTORY

Provádíme čištění dlažby, odstranění graffiti, čištění fasád, dezinfekci a čištění bazénů. Dokážeme odstranit žvýkačky, skvrny, staré polepy. Čištíme také mramor, obklady a další. Vyčistíme cokoliv na co jsi jen vzpomenete. Čistící síla PARNÍHO EXPRESU je využitelná při čištění všeho, co si vyžaduje dokonalou čistotu a lesk!

PRŮMYSLOVÉ HALY A STROJE

Čistíme a dezinfikujeme např. výrobní linky v potravinářském průmyslu, dále gastro služby, pekárny, masny. Zaměřujeme se také na strojní zařízení, CNC stroje, mražáky, lednice, sporáky. V průmyslovém prostředí jsou různé požadavky např. na čištění dílů, odstranění oleje, mastnoty, prachu, jakékoli další znečištění.


Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte nám  icon-phone + 420 602 576 036 a nebo napište na  icon-envelope-o info@parniexpres.cz
Máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Rádi si s Vámi domluvíme schůzku.

Kontaktovat